• Обновено
Памук жените мини чанта дами ден спојки мали телефон пари торба торбичка женски bolsa feminina bolso mujer за тинејџер девојки
zoom_in

Памук жените мини чанта дами ден спојки мали телефон пари торба торбичка женски bolsa feminina bolso mujer за тинејџер

DEN 288.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Шаблон Тип:
Крпеница
Чанти Тип:
Ден Канџите
Надворешноста:
Размавта Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Бренд Име:
НАЈСРЕЌНИТЕ ИЗВОР
Број на Рачки/Ремени:
Никој
Декорација:
Лак
Обликот:
Размавта
Стил:
Дама
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
hk1240
Повод:
Разноврсна
Затворање Тип:
Патент & Hasp
чанти спојки:
Bolsa feminina bolso mujer
боја:
red blue green морнарица
жените монета кеси:
клучни кеси Санитарни салфетка пакет
децата на училишна возраст:
мали чанти мини пошта
Површината Материјал:
памучна ткаенина канџите
Стил:
Евра & америка дами женска
цртани ликови:
шарени лак
Декорација:
шарени лак
моден дизајн:
Единствена Убава

Слични производи во категоријата..