• Обновено
YIZILI 2018 Нова Мода Earring За Жените Сјајна Кристал Капка Обетки Романтична Свадба Женски Лица Банкет Накит E020
zoom_in

YIZILI 2018 Нова Мода Earring За Жените Сјајна Кристал Капка Обетки Романтична Свадба Женски Лица Банкет Накит E020

DEN 119.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
yizili
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E020
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Метали:
Бакар Кристал
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум Слободни.
Метали Тип:
Злато позлатен .Сребро позлатен
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Катира
Тип:
Долги Обетки , Tassel Обетки ,Студ Обетки
Големина:
H7cm

Слични производи во категоријата..