• Обновено
Kpop Гроздобер Обетки За Жените Гроздобер Накит, Трендовски Злато/Сребрена Боја Двојно Цвет Долго Намалувањето Обетки E111
zoom_in

Kpop Гроздобер Обетки За Жените Гроздобер Накит, Трендовски Злато/Сребрена Боја Двојно Цвет Долго Намалувањето Обетки

DEN 119.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
E111
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
Kpop
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
is_customized:
Yes
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Поддршка на големо :
Да, Поголем Цел, Повеќе Попуст, Контактирајте Со Нас

Слични производи во категоријата..