• Обновено
LOULEUR 2018 Етничка Бохемија Црна, Црвена Дополнителните Tassel Обетки Жените Долго Голем Пад Dangle Обетки Мода Обетки за Жени
zoom_in

LOULEUR 2018 Етничка Бохемија Црна, Црвена Дополнителните Tassel Обетки Жените Долго Голем Пад Dangle Обетки Мода

DEN 107.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Чешка
Бренд Име:
louleur
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
F10310
боја:
Црвено/Сино/Црна/Розова/Шарени
Точка име :
tassel обетки
Тежина:
12g/pair
Материјал:
акрилик, tassel, кристално
Пакување:
1 пар/opp вреќа
дизајн:
tassel обетки
Обетки Тип:
изјава обетки
Функција:
Етничките Обетки
Тип:
Сектор Tassel обетки
Стил:
Бохемски Tassel Обетки

Слични производи во категоријата..