• Обновено
5pairs/многу ES0263b новодојдени Чиста Розова Метал Цвет Шарм Обетки Eardrop Одговара 12mm Snap Копчето Snap Обетки Snap Накит
zoom_in

5pairs/многу ES0263b новодојдени Чиста Розова Метал Цвет Шарм Обетки Eardrop Одговара 12mm Snap Копчето Snap Обетки

DEN 405.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ROYALBEIER
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ES0263b
Објектот:
Snap Копчето Обетки/Snap Обетки
Материјал:
Цинк Легура
Тежина:
15g
Должина:
6.5cm
боја:
како Слика
Одговара:
12mm snap копчето
Earring Тип:
Капка Обетки

Слични производи во категоријата..