• Обновено
Атрактивни накит Врвен Квалитет сребрен накит Сина Опал 925 Сребрен Исполнет обетки за женска мода накит E493
zoom_in

Атрактивни накит Врвен Квалитет сребрен накит Сина Опал 925 Сребрен Исполнет обетки за женска мода накит E493

DEN 187.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
garilina
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
E493
Гем Тип:
Човекот Направени Опал
Метали Тип:
сребрен накит
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба

Слични производи во категоријата..