• Обновено
Промоција 925 Фунта Сребрен накит Син Оган Опал обетки мода накит за жените Бесплатен превозот E342
zoom_in

Промоција 925 Фунта Сребрен накит Син Оган Опал обетки мода накит за жените Бесплатен превозот E342

DEN 199.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
сребро позлатен
Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
garilina
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
E342
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Гем Тип:
Човекот Направени Опал
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
подарок:
Нова Година,Денот на Вљубените,Велигден,Денот на Мајката,Божиќ Подароци Ден
Подароци:
Момче & Девојка,Мажи & Жени,Мажи & Жени
Подарок за:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовница,Дечко & Девојка

Слични производи во категоријата..