• Обновено
за Samsung црна ласерски печатач MLT-D111S D111 111 D111S 111S за samsung M2020 M2020W M2022W M2070W ласерски печатач чип
zoom_in

за Samsung црна ласерски печатач MLT-D111S D111 111 D111S 111S за samsung M2020 M2020W M2022W M2070W ласерски печатач

DEN 117.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
за Samsung црна ласерски печатач MLT-D111S D111 111 D111S 111S за sams
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
INTERFIT
Компатибилен Бренд:
Samsung
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
сосема нов тонер кертриџ чип,нов тонер чипови,нов печатач чипови
функција за печатење/копир/photocopier:
за Samsung црна ласерски печатач MLT-D111S D111 111 D111S 111S за sams
бои/боја:
Црна чипови за ласерски печатач компатибилен нови тонер кертриџ
страница принос/page Капацитет/печатење живот:
Б.К.-1000/1800/1500 страници со 5% покриеност со А4
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
за Samsung црна ласерски печатач MLT-D111S D111 111 D111S 111S за sams
печатач/копир/MFP поврзани со индустријата:
M2020 M2020W M2022W M2070W ласерски печатач чип
НДК пакување:
Најголемиот дел Пакување ,НЕУТРАЛЕН ПАКУВАЊЕ,Анти-статички торба за пакување
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/копир/дигитален модел photocopier:
за Samsung црна ласерски печатач MLT-D111S D111 111 D111S 111S за sams
Тонер кертриџ модел /ОЕМ тонер кодот:
за SAMSUNG MLT-D111S/MLT-D1112S/MLT-D113S/MLT-D111L/MLT-D1112L

Слични производи во категоријата..