• Обновено
чип за RICOH СП 4500LA СП 4500LE СП 4500A СП 4500E ХА ТОЈ 407321 407323 407340 407319 600544 407316 407318
zoom_in

чип за RICOH СП 4500LA СП 4500LE СП 4500A СП 4500E ХА ТОЈ 407321 407323 407340 407319 600544 407316 407318

DEN 70.08

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
RICOH
Број На Модел На:
За Ricoh Aficio sp3600dn/sp3600sf/sp3610dn/sp3610sf
Бренд Име:
INTERFIT
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
нови чипови,преброим чипови,компатибилен чипови,ресетирање на чипови,рефил чипови
функција за печатење/Копир/MFP:
чип за RICOH СП 4500LA СП 4500LE СП 4500A СП СП 4500E
бои/боја:
Црна чип за laserjet печатач Компатибилен нови тонер кертриџ
страница принос/page Капацитет/печатење живот:
Б.К.-3000/6000/10000/12000/20000 Страници @5% покриеност стапка од А4
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
За Ricoh Aficio sp3600dn/sp3600sf/sp3610dn/sp3610sf
поврзани клучни зборови за печатач/копир/MFP:
4500HA СП 4500HE 407321 407323 407340 407319 600544 407316 407318
НДК пакување:
Индивидуални пакет на секое парче,со анти-статички торба/големо пакување
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/копир/photocopier/MFP модел:
За Ricoh Aficio SP4500dn/sp4500sf//4510dn /sp4510SF/sp4520dn/
тонер кертриџ код/ОЕМ тонер кодот:
407321/407323/407340/407319/600544/407316/407318/407322/407324

Слични производи во категоријата..