• Обновено
тонер за ресетирање на чип за OKI B420d B420dn B430d 43979101 43979201 43979215 43979103 43979102 43979202 B410d B410dn B420d B420dn B430
zoom_in

тонер за ресетирање на чип за OKI B420d B420dn B430d 43979101 43979201 43979215 43979103 43979102 43979202 B410d B410dn

DEN 37.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
B420d/B420dn/B430d/43979101/43979201/43979215/43979103/43979102
Бренд Име:
INTERFIT
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
сосема нов тонер кертриџ чип,нов тонер чипови,нов печатач чипови
функција за печатење/копир/photocopier:
тонер за ресетирање на чип за OKI B420d/B420dn/B430d/43979101/43979201/
бои/боја:
Црна за компатибилен нови laserjet принтер тонер кертриџ
страница принос/page Капацитет/печатење живот:
Б.К.-3500/7000/10000/12000 страници @5% покриеност стапка од А4
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
B420d/B420dn/B430d/43979101/43979201/43979215/43979103/43979102
печатач/копир/MFP поврзани со индустријата:
43979102/43979202/B410d/B410dn/B420d/B420dn/B430
НДК пакување:
Најголемиот дел Пакување ,НЕУТРАЛЕН ПАКУВАЊЕ,Анти-статички торба за пакување
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
B420d/B420dn/B430d/43979101/43979201/43979215/43979103/43979102
Тонер кертриџ модел /ОЕМ тонер код 1:
за OKI 43979101/43979201/43979215/43979103/43979102/43979202

Слични производи во категоријата..