• Обновено
развивање на чип за Коника Minolta bizhub C220 C280 C360 ласерски печатач тонер кертриџ resetter
zoom_in

развивање на чип за Коника Minolta bizhub C220 C280 C360 ласерски печатач тонер кертриџ resetter

DEN 117.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач
Структура:
Кертриџ Компонента
Број На Модел На:
развивање на чип за Коника Minolta bizhub C220 C280 C360
Бренд Име:
INTERFIT
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
нови чипови,преброим чипови,компатибилен чипови,ресетирање на чипови,рефил чипови
функција за печатење/Копир/MFP:
развивање на чип за Коника Minolta bizhub C220 C280 C360
боја/во Боја:
Црна/СИНОЗЕЛЕНА/МАГЕНТА/ЖОЛТА чипови за photococpier инвеститорот единицата
страница принос/page Капацитет/печатење живот:
Б.К.-570000 CMY-114000 страници @5% coverate стапка од А4
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
развивање на чип за Коника Minolta bizhub C220 C280 C360
поврзани клучни зборови за печатач/копир/MFP:
ласерски печатач тонер кертриџ resetter
НДК пакување:
Индивидуални пакет на секое парче,со анти-статички торба/големо пакување
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocoier/MFP модел:
развивање на чип за Коника Minolta bizhub C220 C280 C360
ОЕМ photococpier инвеститорот единицата код:
DV311K/DV311C/DV311M/DV311Y/A0XV03D/A0XV0KD/A0XV0ED/A0XV08D

Слични производи во категоријата..