• Обновено
8K принос страница компатибилен тонер кертриџ чип за Коника Minolta систем за управување со КВАЛИТЕТ
zoom_in

8K принос страница компатибилен тонер кертриџ чип за Коника Minolta систем за управување со КВАЛИТЕТ

DEN 45.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Структура:
Кертриџ Компонента
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач
Број На Модел На:
за Коника Minolta СОК magicolor 4650EN 4650DN (4650) 4690MDF 4690MF
Бренд Име:
INTERFIT
Компатибилен Бренд:
За Коника Minolta
Тип На Производ:
нови чипови,преброим чипови,компатибилен чипови,ресетирање на чипови,рефил чипови
функција за prihter/копир/MFP:
8K принос страница компатибилен тонер кертриџ чип за Коника Minolta СОК m
бои/боја:
Црна/Магента/Синозелена/Жолта чипови за слики тапан единица кертриџ
страница принос/page капацитет:
Б.К.-30K CMY-18K/30K Страници со 5% покриеност тонер чипови
prihter/копир/MFP compatiblity Модел:
за Коника Minolta СОК magicolor 4650EN 4650DN (4650) 4690MDF 4690MF
поврзани клучни зборови за prihter/копир/MFP:
magicolor 4650EN 4650DN (4650) 4690MDF 4690MF ласерски печатач
НДК пакување:
Индивидуални пакет на секое парче,со анти-статички торба/големо пакување
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач /photocopier/машина модел:
за Коника Minolta СОК magicolor 4650EN 4650DN (4650) 4690MDF 4690MF
ОЕМ слики тапан единица дел кодот:
За Коника Minolta A03100F/A0310GF/A0310AF/A03105F

Слични производи во категоријата..