• Обновено
10pcs 43979201 За OKI чип податоци B420 B430 B440 MB460 MB470 MB480
zoom_in

10pcs 43979201 За OKI чип податоци B420 B430 B440 MB460 MB470 MB480

DEN 324.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
43979201 За OKI чип податоци B420 B430 B440 MB460 MB470 MB480
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
DOINK
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
OKI
боја:
МОНО
верзија:
WW
За OKI:
чип
43979201 За OKI чип податоци B420:
тонер чип
B420 B430 B440 MB460 MB470 MB480:
Тонер кертриџ чип
Принос:
7K
ОЕМ број:
43979201
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок:
квалитет

Слични производи во категоријата..