• Обновено
1 x MLT-R116 за Samsung 116 MLT-116 MLT116 Тапан Единица Ресетирате Чип Xpress SL-M2625 SL-M2626 SL-M2825 SL-M2826 SL-M2675 SL-M2676
zoom_in

1 x MLT-R116 за Samsung 116 MLT-116 MLT116 Тапан Единица Ресетирате Чип Xpress SL-M2625 SL-M2626 SL-M2825 SL-M2826

DEN 48.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
Xpress SL-M2625 SL-M2626 SL-M2825 SL-M2826 SL-M2675 SL-M2676
Структура:
Кертриџ Компонента
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач
Бренд Име:
INTERFIT
Компатибилен Бренд:
За Samsung
тип на производ за печатач/копир/MFP:
нови чипови,преброим чипови,компатибилен чипови,ресетирање на чипови,рефил чипови
функција за печатење/Копир/MFP:
1 x MLT-R116 за Samsung 116 MLT-116 MLT116 Тапан Единица Ресетирате Чип Xpre
бои/боја:
Црна чипови за компатибилен laserjet photoconductor слики тапан единица
страница принос/page Капацитет/печатење живот:
Б.К.-9000 Страници со 5% покриеност стапка од А4 или писмо
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
Xpress SL-M2625 SL-M2626 SL-M2825 SL-M2826 SL-M2675 SL-M2676
поврзани со индустријата за Печатач/Копир/MFP:
Ресетирање на Чип Xpress SL-M2625 SL-M2626 SL-M2825 SL-M2826 SL-M2675 SL-M267
НДК пакување:
Индивидуални пакет на секое парче,со анти-статички торба/големо пакување
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/копир/photocopier/MFP модел:
Xpress SL-M2625 SL-M2626 SL-M2825 SL-M2826 SL-M2675 SL-M2676
тапан кертриџ /слики тапан единица tcode:
за Samsung MLT-R116/за Samsung MLT-R116/ВИДИ/за Samsung MLT-R116/ELS

Слични производи во категоријата..