• Обновено
1 x Компатибилен за OKI C710 710 C710dn C710dtn C710n C711 711 C711dn C711dtn C711n Ласерски Печатач Тонер Кертриџ Ресетирате Чип
zoom_in

1 x Компатибилен за OKI C710 710 C710dn C710dtn C710n C711 711 C711dn C711dtn C711n Ласерски Печатач Тонер Кертриџ

DEN 74.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Мулти-функционални Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
за OKI C710 710 C710dn C710dtn C710n C711 711 C711dn C711dtn C711n L
Бренд Име:
INTERFIT
Компатибилен Бренд:
За OKI
тип на производ за Печатач/Копир/MFP:
нови чипови,преброим чипови,компатибилен чипови,ресетирање на чипови,рефил чипови
функција за печатење/Копир/MFP:
1 x Компатибилен за OKI C710 710 C710dn C710dtn C710n C711 711 C711dn C
бои/боја:
Црна/Синозелена/Магента/Жолта чипови за компатибилен нови тонер кертриџ
страница принос/page Капацитет/печатење живот:
BKCMY-11.5 К/11K/5.5 к страници со 5% покриеност со А4
Печатач/Копир/MFP compatiblity Модел:
за OKI C710 710 C710dn C710dtn C710n C711 711 C711dn C711dtn C711n L
печатач/копир/MFP поврзани со индустријата:
C710n C711 711 C711dn C711dtn C711n Ласерски Печатач Тонер Кертриџ Време Фактурирани
НДК пакување:
Индивидуални пакет на секое парче,со анти-статички торба/големо пакување
НДК Сертификација:
ISO9001/ISO14001/UKAS/CNAS/MSDS/CO/CE/SGS/CQC
печатач/Копир/MFP/Photocopier модел:
за Okidata 44318605/44318606/44318607/44318608
тонер кертриџ модел /ОЕМ тонер код 1:
за OKIdata 44318601/44318602/44318603/44318604

Слични производи во категоријата..