• Обновено
50pcs CF283X висок принос Doink за HP LaserJet Pro MFP M125 M127 M201 M225 M226 ЧИП
zoom_in

50pcs CF283X висок принос Doink за HP LaserJet Pro MFP M125 M127 M201 M225 M226 ЧИП

DEN 324.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Кертриџ Чип
HP Laserjet Компатибилен Модел:
1010
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Бренд Име:
DOINK
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
CF283X Doink за HP LaserJet Pro MFP M125 M127 M201 M225 M226 ЧИП
боја:
МОНО
верзија:
WW
Капацитет/Принос :
2.2 К
кертриџ број:
CF283X
Се користи во печатач:
Про MFP M125 M127 M201 M225 M226 ЧИП
висока стабилност:
компатибилен чип
Стабилна нови компатибилен :
Тонер кертриџ чип
примерок ред:
Прифатливо
слободни:
превозот
Висок квалитет:
100% работи

Слични производи во категоријата..