• Обновено
(100pcs/многу) сопствени шопинг торба логото
zoom_in

(100pcs/многу) сопствени шопинг торба логото

DEN 2880.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
L, M, S
Тип На Објект:
Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
не ткиво ткаенина
Бренд Име:
WAYAZK
Затворање Тип:
Не Патент
Главен Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Стил:
Повик
Број На Модел На:
RYD-089
Пол:
Жените
S големина:
W25xH30xD10cm(10x12x4)
М големина:
W30xH35xD10cm(12x14x4)
L големина:
W43xH32xD10cm(17.2x12.8x4)
Торба за обработка метод :
Притискање на топлина
Максимален капацитет:
Печатени ЛОГОТО:
една боја логото печатени на насловната страна

Слични производи во категоријата..