• Обновено
ХС-325A намали линија спектар 240MM2 максимална ratchet тип на кабел ножици
zoom_in

ХС-325A намали линија спектар 240MM2 максимална ratchet тип на кабел ножици

DEN 540.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Мини Клешти
Карактеристики:
Изолирани
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ХС-325A
Се Справи Со Стил:
Директно
Бренд Име:
ЛСД
Примена:
Сечење
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Црвена
Должина:
260mm
Тежина:
За 0,7 кг
Пакет:
Блистер картичка

Слични производи во категоријата..