• Обновено
Прилагодливи Агол Мелница Spanner 8-50мм Згусне Pin Spanner Универзален Клуч Pin Клуч
zoom_in

Прилагодливи Агол Мелница Spanner 8-50мм Згусне Pin Spanner Универзален Клуч Pin Клуч

DEN 264.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
Хром-vanadium Челик
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PGBS-195
Карактеристики:
Мултифункционален
Бренд Име:
EVANX
Тип:
pin spanner
Тип:
Ангел Мелница Клуч
Openning Опсег:
8-50мм
Количина:
1pc
Pin Lenth:
9mm
вкупна должина:
195mm
Тежина:
136g
Пакет:
Блистер Пакување
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 компјутери
кодот:
F041503X

Слични производи во категоријата..