• Обновено
за DACIA ЛОГАН II 2012-2015 Гас Обвинет Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите
zoom_in

за DACIA ЛОГАН II 2012-2015 Гас Обвинет Авто Предната Хауба Хаубата Гас Пролет Рамења Проп Лифт Поддршка на Амортизерите

DEN 876.24

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Поставување на Возило:
Предната Хауба Хаубата
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Должина:
583.5mm
Производителот Дел Број:
GSDA0506-Б-2
Објектот Ширина:
18.5 mm
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Специјални Функции:
NA
Објектот Висина:
8 mm
Материјал Тип:
метални+пластика
Другиот Дел Број:
Подигнете Поддршка Гасни Амортизери Пролет Амортизерите за DACIA ЛОГАН II 2012-2015
Објектот Тежина:
0.5 KG
Тип На Објект:
Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка

Слични производи во категоријата..