• Обновено
Чудовиште Серија Сопствени Направени 3D Испечатени Фондан Cupcake Врвот Торта Декорирање Алатки Колаче Машина Поставите Торта Чоколадна Калап За Торта
zoom_in

Чудовиште Серија Сопствени Направени 3D Испечатени Фондан Cupcake Врвот Торта Декорирање Алатки Колаче Машина Поставите

DEN 132.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Колаче Алатки
Бренд Име:
LUC
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Колаче Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
дизајн:
Чудовиште
Големина:
2~5.5 инчен
Тип:
3D испечатени колаче машина сет
Материјал:
PLA

Слични производи во категоријата..