• Обновено
Нови DF-2.5 Центрифугални Компресор Ниско ниво на Бучава Екстракција Центрифугални Фан Компресор Прашина Компресор 220v / 380v 2.2 KW 3500-4600 m3/h 2800r/мин
zoom_in

Нови DF-2.5 Центрифугални Компресор Ниско ниво на Бучава Екстракција Центрифугални Фан Компресор Прашина Компресор

DEN 4032.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
220V, 380V
Бренд Име:
ZJMZYM
Тип:
Центрифугални Компресор
Број На Модел На:
DF-2.5
Примена:
Воздушниот Компресор
Извор На Енергија:
AC
Номинална моќност:
2.2 kw
Номинална Напон:
220v
Wattage:
2000-3999W
Притисок:
Други
Број На Производ:
FC1138
Име:
Центрифугални Компресор
Напон:
220v / 380v
моќност:
2.2 kw
Проток:
3500-4600 кубни метри / h
Вкупно притисок:
1470-1300Pa
Брзина:
2800r / мин
Бучава:
Е помало или еднакво на 84dB
Големина:
400 * 480 * 450mm
Тежина:
36KG

Слични производи во категоријата..