• Обновено
10pcs 2200uF 16V ELNA 10x30mm ВРВОТ ОДДЕЛЕНИЕ Оригинални 16V 2200uF Алуминиум Electrolytic capacitor
zoom_in

10pcs 2200uF 16V ELNA 10x30mm ВРВОТ ОДДЕЛЕНИЕ Оригинални 16V 2200uF Алуминиум Electrolytic capacitor

DEN 119.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Температурата На Работа:
105°C
capacitance:
2200uF
боја:
Црна
Номинална Напон:
16V
Пакет Тип:
преку дупка
Структура:
Фиксна Capacitor
Примена:
Општа Намена
Број На Модел На:
16V2200UF
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor

Слични производи во категоријата..