• Обновено
ALLISHOP RG178 / 50 cm продолжување кабелот SMA машки да SMA женски pigtail кабел Коаксијален кабел
zoom_in

ALLISHOP RG178 / 50 cm продолжување кабелот SMA машки да SMA женски pigtail кабел Коаксијален кабел

DEN 102.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
SMA
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Женски
Тип:
SMA

Слични производи во категоријата..