• Обновено
Примерок,2 сетови 6 Pin/начин машки& женски електронски педалот за гас педалата приклучокот,Автомобил водоотпорен електричниот приклучок за Sagitar, ФОЛКСВАГЕН итн.
zoom_in

Примерок,2 сетови 6 Pin/начин машки& женски електронски педалот за гас педалата приклучокот,Автомобил водоотпорен

DEN 264.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
SITOMESIA
Број На Модел На:
DJ70622Y-1.8-11/174262-2
Pin/патот/core:
6
боја:
Црна
користат за:
за Sagitar, ФОЛКСВАГЕН итн.
Тип:
електронски педалот за гас педалата приклучок конектор
сертификација:
RoHS/ELV
Примена:
Автомобили, Осветлување
Пол:
машки и женски

Слични производи во категоријата..