• Обновено
Висок квалитет 4pin сива женски електрични авто присилува домување конектор приклучок
zoom_in

Висок квалитет 4pin сива женски електрични авто присилува домување конектор приклучок

DEN 215.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Пакет:
5sets, 10sets
Број На Модел На:
DJ70412C-1.5-21
Бренд Име:
ULCN
Тип:
Авто конектор
Примена:
Автомобилската
Пол:
Женски
Број на работни Места:
4 pin
боја:
Сива
Запечатени/Unsealed:
Запечатени

Слични производи во категоријата..