• Обновено
433Mhz 8dbi морон антена 17cm високо со 3meters продолжување кабел SMA машки конектор
zoom_in

433Mhz 8dbi морон антена 17cm високо со 3meters продолжување кабел SMA машки конектор

DEN 95.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
HXTX--10
Тип:
433mhz антена
Добивка:
8dbi висока добивка
моќност:
50W

Слични производи во категоријата..