• Обновено
10PCS/МНОГУ Висок квалитет YT209 Банана Џек за Антена Звучници Терминал Обврзувачки Пост 4mm Банана Приклучок Џек Конектор 30мм
zoom_in

10PCS/МНОГУ Висок квалитет YT209 Банана Џек за Антена Звучници Терминал Обврзувачки Пост 4mm Банана Приклучок Џек

DEN 116.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Црвена, Црна, По Случаен Избор
Број На Модел На:
YT209

Слични производи во категоријата..