• Обновено
10pcs Никел Позлатен Банана Приклучок Џек Обврзувачки Пост Пролет Натоварени Притиснете Тип на Звучник за Антена Терминал 5 Парови Црвена+Црна
zoom_in

10pcs Никел Позлатен Банана Приклучок Џек Обврзувачки Пост Пролет Натоварени Притиснете Тип на Звучник за Антена Терминал

DEN 705.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
LRTW889500M
Бренд Име:
R
Име На Модел:
Пролет Говорникот Обврзувачки Пост Терминал
Интерфејс Тип:
банана приклучок
Примена:
Аудио,Видео итн.
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
боја:
Црна,Црвена
позлата:
Никел позлатен
featuer:
Пролет Натоварени Притиснете Вид Задолжителен Пост

Слични производи во категоријата..