• Обновено
Топла Продажба Tanger TNC машки plug N женски џек водоотпорен со нут ЗА RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch 50cm
zoom_in

Топла Продажба Tanger TNC машки plug N женски џек водоотпорен со нут ЗА RG58 Pigtail Скокач Коаксијален Кабел 20inch

DEN 122.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
C093TNC58W2L50
На едниот крај Конектор A:
TNC машки приклучок (завртка внатре и центар е машко, pin )
На другиот крај Конектор Б:
N женски џек водоотпорен(завртка и надвор центар е дупка женски pin )
кабелот тип:
RG58 Коаксијален Pigtail Кабел
Должина на кабел:
20inch ( за 50cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Никел Позлатен , Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа , зголемена отпорност на корозија
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp & Лемење Планината
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен

Слични производи во категоријата..