• Обновено
WCT-63A напон заштитник 2pole 2NC 220VAC 50Hz din железнички ac домаќинство контактор
zoom_in

WCT-63A напон заштитник 2pole 2NC 220VAC 50Hz din железнички ac домаќинство контактор

DEN 247.92

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Фаза:
1
Број На Модел На:
WCT-63A 2NC
is_customized:
Yes
Број на Пол:
2
Електрична Енергија Тип:
AC
Главната Коло Оценка Тековната:
63A
Главната Коло Оценка Напон:
220VAC
контрола на напон:
220VAC
пол:
2Pole 2NC
Фреквенција:
50Hz
Температурата На Работа:
-5C до +60C

Слични производи во категоријата..