• Обновено
Бесплатен Превозот 25Pcs Случаен Мешани 2 Дупки Модел се Облекуваат Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking 38x24mm F1130
zoom_in

Бесплатен Превозот 25Pcs Случаен Мешани 2 Дупки Модел се Облекуваат Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking 38x24mm F1130

DEN 56.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Flatback
Техника:
Обоена
Број На Модел На:
F1130
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Тип На Производ:
Копчиња
Тип На Производ:
Копчиња

Слични производи во категоријата..