• Обновено
50pcs28x29mm Мешани Природата Коњ Шема Дрвени Копчиња За Облека Занаети Шиење Scrapbooking DIY Додатоци
zoom_in

50pcs28x29mm Мешани Природата Коњ Шема Дрвени Копчиња За Облека Занаети Шиење Scrapbooking DIY Додатоци

DEN 88.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Без Никел,Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Лента
Декорација:
Монистра
Број На Модел На:
H1607
Бренд Име:
lacontrie
Стил:
Flatback

Слични производи во категоријата..