• Обновено
100PCS 16mm*30мм 2 Дупка Смола Капка занает Flatback Кристал Свадба копчиња занаети Мода Облека, модни додатоци K07*10
zoom_in

100PCS 16mm*30мм 2 Дупка Смола Капка занает Flatback Кристал Свадба копчиња занаети Мода Облека, модни додатоци K07*10

DEN 232.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Производ:
Копчиња
Материјал:
Смола
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
позлата
Обликот:
Школка
Број На Модел На:
K07*10
Стил:
Flatback
Бренд Име:
Diy Супер Рајот

Слични производи во категоријата..