• Обновено
Нова Пролет Есен Жените Ровот Vestido Плус Големина Тенок Солидна Еден Гради Фармерки Ровот Палто За Жени Голем Тексас Outerwear5XL
zoom_in

Нова Пролет Есен Жените Ровот Vestido Плус Големина Тенок Солидна Еден Гради Фармерки Ровот Палто За Жени Голем Тексас

DEN 789.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
SHUOSQ089XMG
Стил:
Повик
Бренд Име:
CAICYSHAN
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Копчето,Џебови
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Ткаенина Тип:
Тексас
Јака:
Пак надолу Јака
Боја:
Deep blue
Големина:
XL 2XL 3XL 4XL 5XL

Слични производи во категоријата..