• Обновено
2017 Нова Новина Девојки Коса Клипови Традиционален Кинески Принцеза Tassels Chiffon Цвеќиња Шноли Деца Детска Коса Додатоци
zoom_in

2017 Нова Новина Девојки Коса Клипови Традиционален Кинески Принцеза Tassels Chiffon Цвеќиња Шноли Деца Детска Коса

DEN 54.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Најлон,Гума,Синтетички Кожа,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Новина
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Пол:
Девојки
Бренд Име:
ПРИЧИНА JOYACE
Број На Модел На:
JEQ-10307
Име:
Шноли,Hairclips,
Пол:
Девојки
дизајн:
Chiffon Цвеќиња Шноли
Стил:
Традиционалната
добра цена:
Врвен квалитет
боја:
како во слика
Тип:
косата клипови
Тежина:
about 9-10g
Tassels должина:
за 6cm
Клипот големина:
околу 5*1cm

Слични производи во категоријата..