• Обновено
Нова Мода Есен СТП Кожени Јакни Sashes Улица Стил Плус Големина Еден Градите Дами Outwear Ровот Грб Јакна Со Belted
zoom_in

Нова Мода Есен СТП Кожени Јакни Sashes Улица Стил Плус Големина Еден Градите Дами Outwear Ровот Грб Јакна Со Belted

DEN 2231.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Јака:
Мандарински Јака
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Долго
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови,Батон,Sashes
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
HIKAEOM
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Кожа
Број На Модел На:
CXH-6706
Затворање Тип:
Копче
Облека Должина:
Долго
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Sashes,патент,џебови,
Монтажни Дел:
Никој
Материјал:
Faux Кожа
Должина На Ракав:
Целосна
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
jaqueta де couro feminino:
Yes

Слични производи во категоријата..