• Обновено
Alconstar - Мотор Скутер Аларм Диск За Заклучување Безбедност Анти Крадец Потсетник Кабел Велосипед Мотор Анти Крадец Безбедност Алатки 5 Боја
zoom_in

Alconstar - Мотор Скутер Аларм Диск За Заклучување Безбедност Анти Крадец Потсетник Кабел Велосипед Мотор Анти Крадец

DEN 45.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Портокалова, Црвена, Сина, Зелена, Жолта
Тип На Објект:
Кражба Заштита
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Должина:
9.4cm
Материјал Тип:
Алуминиумски+ПВЦ
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.06kg
Име На Модел:
Универзална
Бренд Име:
Alconstar
боја:
црвена,портокалова,сина,жолта,зелена