• Обновено
Европски Стил Антички Бања Хардвер Виси Крпа Рек Круг Бакар Крпа Прстен Врежан Ѕид Монтирани Бања Accesories
zoom_in

Европски Стил Антички Бања Хардвер Виси Крпа Рек Круг Бакар Крпа Прстен Врежан Ѕид Монтирани Бања Accesories

DEN 763.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Крпа Прстени
Бренд Име:
SUNGBOR
Број На Модел На:
HY-93805F
Површина По Завршувањето:
Electroplated
Материјал:
Бакар