• Обновено
Реално Пржен Црвена Лисица Крзно Кожа/ Црвена Лисица Крзно Замервам За Облека
zoom_in

Реално Пржен Црвена Лисица Крзно Кожа/ Црвена Лисица Крзно Замервам За Облека

DEN 1680.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Дома Текстил,Облека,Авто Тепих
Големина:
About 70 cm from ear to hip
Тип:
Замервам
Број На Модел На:
МЈ-78453
Тежина:
About 0.46kg/pcs
Материјал:
Фокс
Шема:
Суровини
боја:
Природни

Слични производи во категоријата..