• Обновено
Нови Памук Светло Сина Милениче Прашка Куче, Мачка Превозникот Торба Бесплатен Превозот од CPAM Торба за куче
zoom_in

Нови Памук Светло Сина Милениче Прашка Куче, Мачка Превозникот Торба Бесплатен Превозот од CPAM Торба за куче

DEN 304.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Стил:
Слободно време
Бренд Име:
Pineocus
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Сезоната:
Сите Сезони
Fitable Тежина:
помалку од 5kg
Тип На Објект:
Slings
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Шема:
Цврста
Преостанатиот Рок На Траење:
>6 месеци
Употреба:
Превозници
Материјал:
Платно

Слични производи во категоријата..