• Обновено
Мини Виктор симпатична Ангел/прекрасна Крстот облекување бебе кукла дома декорација пластични занает 8pcs/многу E031501
zoom_in

Мини Виктор симпатична Ангел/прекрасна Крстот облекување бебе кукла дома декорација пластични занает 8pcs/многу E031501

DEN 277.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Кукли
Бренд Име:
AIBOULLY
Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Тип:
Интерактивна Кукли,Бебе Кукли,Мода Кукла
Број На Модел На:
E031501
Карактеристики:
DIY Играчка,Мини
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Батеријата:
Никој
Димензии:
3cm
Пластични Тип:
ПВЦ
Возраст Опсег:
> 3 години
Форма:
Други

Слични производи во категоријата..