• Обновено
55cm со Полно Тело, Силикони Раѓа Бебе Кукли Играчка 22inch Новороденче Принцеза Деца Babie Жива Кукла Симпатична Девојка Brinquedos Bonecas
zoom_in

55cm со Полно Тело, Силикони Раѓа Бебе Кукли Играчка 22inch Новороденче Принцеза Деца Babie Жива Кукла Симпатична

DEN 3858.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
50cm-1m
Тип На Објект:
Кукли
Број На Модел На:
A35
Пол:
Унисекс
Предупредување:
далеку од оган
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Цртан Филм,Образовни,Модел
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Форма:
1/3
Батеријата:
no
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
за 55cm
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла,Бебе Кукли
Mfg Серија Број:
Моден
Материјал:
Силикони
Style1:
бебе жив
style2:
brinquedos menina
Style3:
boneca раѓа realista
Style4:
силикони во континуитет повторно се раѓа бебе кукли
Style5:
бебе-во континуитет повторно се раѓа
style6:
бебето во континуитет повторно се раѓа
Style7:
раѓа бебе
Style8:
силикони во континуитет повторно се раѓа кукли
style9:
кукла во континуитет повторно се раѓа
style10:
прероди бебиња

Слични производи во категоријата..