• Обновено
XINZUO 67 слоеви 9.5 готвач нож висока јаглерод Japaness Дамаск челик кујнски нож ружино дрво се справи со сечење нож секира прибор за јадење
zoom_in

XINZUO 67 слоеви 9.5 готвач нож висока јаглерод Japaness Дамаск челик кујнски нож ружино дрво се справи со сечење

DEN 3359.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Ножеви
Материјал:
Дамаск Челик
Нож Тип:
Готвач Ножеви
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Број На Модел На:
ЈУН-Г.С.-240
Бренд Име:
xinzuo

Слични производи во категоријата..