• Обновено
Бесплатен Превозот NEEF од Нерѓосувачки Челик Кујнски Филе Нож Риба Boning Нож Eviscerating Месо Нож Бричење Сегментација Ножеви
zoom_in

Бесплатен Превозот NEEF од Нерѓосувачки Челик Кујнски Филе Нож Риба Boning Нож Eviscerating Месо Нож Бричење Сегментација

DEN 688.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Ножеви
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS
Нож Тип:
Boning Ножеви
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
K1149
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
NEEF Нерѓосувачки Челик Филе Нож
Сечилото Материјал:
3Cr13 Нерѓосувачки Челик
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
големина на ножот:
6/7/8 mm
сечилото дебелина:
1.2 mm
Нож Должина:
280/305/330 mm
Сечилото Цврстина:
54+2 HRC
Примена:
Eviscerating коски и месо,пилинг риба и др..
Тежина:
0.13-0.15 KG
Пакување:
Во Кожа Кутија

Слични производи во категоријата..