• Обновено
JIGU Оригинални лаптоп со Батерија За Hp Бизнис Лаптоп nw8000 nw8200 nw8240 nx7000 nx7300 nx7400 nx8200 nx8220 nx9000
zoom_in

JIGU Оригинални лаптоп со Батерија За Hp Бизнис Лаптоп nw8000 nw8200 nw8240 nx7000 nx7300 nx7400 nx8200 nx8220 nx9000

DEN 842.40

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
14.4 V
Број На Модел На:
nw8000
Пакет:
Yes
боја:
Ultramarine
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција

Слични производи во категоријата..