• Обновено
лаптоп со Батерија За Fujitsu BTP-BAK8 B4K8 B5K8 B9K8 C0L8 C0K8 V3405 V3505 V8210 60.4P311.001 S26393-E005-V161-02-0746 MS2191
zoom_in

лаптоп со Батерија За Fujitsu BTP-BAK8 B4K8 B5K8 B9K8 C0L8 C0K8 V3405 V3505 V8210 60.4P311.001 S26393-E005-V161-02-0746

DEN 443.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
VALENX
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Fujitsu
Број На Модел На:
V3505

Слични производи во категоријата..