• Обновено
6559mAh Сосема Нов Лаптоп Батеријата A1582 За Macbook Ретината A1502 13 Инчен 2015 Година Верзија Бесплатен Превозот A1582 Батеријата
zoom_in

6559mAh Сосема Нов Лаптоп Батеријата A1582 За Macbook Ретината A1502 13 Инчен 2015 Година Верзија Бесплатен Превозот

DEN 1590.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
11.42 V
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
KEFU
Број На Модел На:
A1502
Батеријата клетки:
6 Клетки
Компатибилен Бренд:
apple

Слични производи во категоријата..