• Обновено
Секси Жените Црни Долги Ракави Ballroom Латинска Танц Блузи Ча Ча Самба Возрасни Леотар Танцување Носат Прифати Прилагодите Големина
zoom_in

Секси Жените Црни Долги Ракави Ballroom Латинска Танц Блузи Ча Ча Самба Возрасни Леотар Танцување Носат Прифати Прилагодите

DEN 840.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
DN1006
Бренд Име:
Танцување Ное
Танц Тип:
Латински, румба, ча-ча, самба.каубој
Блузи Одговара За Родова:
Девојки, жени, жени, жени
латинска танц блузи:
Yes
Блузи Боја:
Црна
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Occassions да се носат танц блузи:
Перформанси, конкуренцијата, танц обука, ballroom

Слични производи во категоријата..