• Обновено
Мажи/Момче Перформанси Латинска Фустан Блузи Дијамант Чипка Долг Ракав Танц Облечи Ballroom Танцува Конкуренција Фустани Латинска Блузи Кошула
zoom_in

Мажи/Момче Перформанси Латинска Фустан Блузи Дијамант Чипка Долг Ракав Танц Облечи Ballroom Танцува Конкуренција Фустани

DEN 1137.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Бренд Име:
Танц Кралица
Пол:
Момчиња
Материјал:
Spandex,Rayon
Број На Модел На:
DQ6004
Стил:
Мажите Латинска Танц Врвот
Материјал:
Најлон Чипка Нето&Сатен&Дијамант
Бои:
Црна,Бела,Црвена,Жолта
активност:
Латинска Танц/Ча Ча/Румба/Самба/Каубој/Пасо Doble
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот.
Модел Големина:
Висина

Слични производи во категоријата..